O nás

Zakládající tým Banana Sport tvoří v současnosti hodně pestrá směsice lidí: Jan se většinu kariéry věnoval byznysovým konzultacím, Ondřej řídil marketingové agentury a Bohouš je mistrem (web)designu. Kromě různých profesí, ze kterých pochází, je však jedna věc, která je spojila a spojuje doposud. A tou je láska ke sportu. Chceš nás poznat více? Čti dál!
Ondřej Pavelek – CEO a CMO aplikace Banana Sport

Ondřej Pavelek

CEO & CMO
Ondřej se věnuje marketingu a byznysu posledních 15 let. Založil (a posléze prodal) jednu z největších social media agentur v Česku Bistro Social. Během své kariéry navrhnul marketingové a komunikační strategie pro více než 300 firem - od malých lokálních podniků po mezinárodní korporace. Ve volném čase se nejraději věnuje bojovým sportům.
Jan Doan – strategia a byznys aplikace Banana Sport

Jan Doan

strategie a byznys
Po absolvování VŠE se více než 6 let věnoval projektovému managementu v bankovním, těžařském i realitním sektoru, kde zároveň působil jako vyjednavač a konzultant pro český i zahraniční trh. Před 4 lety se rozhodl, že svoje byznysové dovednosti a zkušenosti vloží do malé skupinky badmintonových hráčů, kterou pomohl rozvinout v dnešní dvoutisícovou komunitu. Na své práci má rád nejvíce budování byznysu od úplného základu a vyhledávání nových příležitostí.
Bohouš Poláček – grafik a designer aplikace Banana Sport

Bohouš Poláček

grafika a design
Bohouš se celý profesní život věnuje grafice, navrhování vizuálních stylů, webdesignu a tiskovinám. Má za sebou úspěšné zakázky designu identit menších i větších podniků a webů se zařízením implementace. Pracoval pro několik nadnárodních společností, úspěšné startupy, ale pomoci umí i menším živnostníkům.

Stáhni si naši mobilní aplikaci

Banana Sport for Coaches se postará o plánování tréninků, platby, řízení reputace a sežene i nové klienty. Ty se tak můžeš soustředit jen na sport, na všechno ostatní je tady naše appka!
User ratingUser ratingUser ratingUser ratingUser rating
Ověřeno trenéry
iPhone mockup

Pojďme posunout tvůj byznys

Napiš nám nebo vyplň dotazník, ozveme se.
Děkujeme, tvá zpráva letí k nám!
Něco se pokazilo. Zkus to znovu, nebo se nám ozvi na e-mail.
Děkujeme našim partnerům